Přeskočit navigaci

Top menu

Další výrobciVítejte na stránkách Delta

Výživová poradna

Léto s grilováním

Nastal nám čas letních prázdnin a s ním má většina z nás spojeno grilování. Pokud nechcete trávit příjemná letní podvečery zavřeni v kuchyni u plotny, vařte venku.

Pozor na pitný režim

Doplňování tekutin, pro které se vžil termín „pitný režim“, je způsob, jak pokrýt každodenní ztráty tekutin z našeho těla.

Co je zdravé, nemusí být drahé

Nedávno si moje kamarádka stěžovala, že by se velmi ráda stravovala i s celou rodinou zdravě, ale že si to nemůže z finančního hlediska dovolit, protože většina „zdravých“ potravin je mnohem dražší než běžné potraviny.

Delta aktuality

Řada Delta Linia s fruktózou

Přemíra konzumace cukrů se stává závažným civilizačním problémem. Společnost United Bakeries přišla na trh s novinkou – řadou Delta Linia, která je příspěvkem k likvidaci negativního trendu.

Certifikát pro další výrobky

Celkem třináct dalších výrobků z produkce United Bakeries ponese na obalech prestižní logo Český výrobek – Garantováno Potravinářskou komorou ČR.

Bronzový kornspitz roku 2014

Společnost United Bakeries zabodovala na tradiční soutěži Kornspitz roku 2014, když obsadila se svými výrobky bronzovou příčku.

 

Delta ženy o mužích: “S vypečenými chlapy nepečeme.”

 

Delta rodina

Snídaně

snidaneSnídaně je grunt, říkávaly dříve babičky. A dnes? V hektické době ráno zhltneme za běhu cokoliv, co najdeme v ledničce či spíži, usrkneme horký čaj, pokud si na jeho uvaření najdeme čas, a letíme do práce. Mnozí nesnídají vůbec. Někteří si dají kafe a cigaretu. Zdravý životní styl? Rodinná pohoda u snídaně? Ani náhodou.

Celý článek


Řekli o chlebu

Josef Vojtek

vojtekZpěvák skupiny Kabát

„Ke zdravé výživě se stavím kladně, ale nepoužívám ji. Jestli preferuji tekutý chléb před klasickým? Já si myslím, že na každý chleba se těžce vydělává. A můj vztah k pečivu? Mám kladný vztah k panu Pečenému. Jsem Moravák, Čech i Slovák po předcích, proto miluju všechno, co je česko-moravsko--slovenské. Takže mám velice kladný vztah i k tradičním rohlíkům a chlebu.“

Kterou značku máte raději?

Delta - 87
Fr. Odkolek - 87

kpz