Přeskočit navigaci

Top menu

Další výrobciVítejte na stránkách Delta

Výživová poradna

Léto s grilováním

Nastal nám čas letních prázdnin a s ním má většina z nás spojeno grilování. Pokud nechcete trávit příjemná letní podvečery zavřeni v kuchyni u plotny, vařte venku.

Pozor na pitný režim

Doplňování tekutin, pro které se vžil termín „pitný režim“, je způsob, jak pokrýt každodenní ztráty tekutin z našeho těla.

Co je zdravé, nemusí být drahé

Nedávno si moje kamarádka stěžovala, že by se velmi ráda stravovala i s celou rodinou zdravě, ale že si to nemůže z finančního hlediska dovolit, protože většina „zdravých“ potravin je mnohem dražší než běžné potraviny.

Delta aktuality

Rohlík Odkolek: Návrat k tradici

Velký rohlík Odkolek o hmotnosti 60 gramů je další novinkou v nabídce pekárenské společnosti United Bakeries, která vychází z tradiční poctivé receptury.

Regionální neznamená malý aneb pozor na mýty

Regionální potravina je mediálním hitem posledních let. V globálním měřítku nelze nic namítat: je pitomost dovážet potraviny, které umíme vypěstovat či vyrobit doma, z tisíců kilometrů vzdálených destinací.

Delta získala ocenění Czech Superbrands

PRAHA 10. 4. 2014 – Expertní skupina Brand Council udělila cenu Czech Superbrands Award 2014 produktové značce Delta společnosti United Bakeries, a.s.

 

Delta ženy o mužích: “S vypečenými chlapy nepečeme.”

 

Delta rodina

Snídaně

snidaneSnídaně je grunt, říkávaly dříve babičky. A dnes? V hektické době ráno zhltneme za běhu cokoliv, co najdeme v ledničce či spíži, usrkneme horký čaj, pokud si na jeho uvaření najdeme čas, a letíme do práce. Mnozí nesnídají vůbec. Někteří si dají kafe a cigaretu. Zdravý životní styl? Rodinná pohoda u snídaně? Ani náhodou.

Celý článek


Řekli o chlebu

Dagmar Damková

Dagmar Damková

Mezinárodní  fotbalová rozhodčí  

„Abych pravdu řekla, vydržím bez pečiva tak maximálně den. Pamatuji si, když jsem byla v USA čtyři měsíce, ke konci pobytu už jsem opravdu moc postrádala český chléb a hlavně rohlíky (ty klasické). Vynikající jsou také francouzské bagety i "loupáky", asi nejméně mi sedí Německo, neboť většina pečiva je tam s různými semínky a to já prostě nemůžu. Nevím proč, ale nechutná mi to, příčí se mi to v ústech. Mým nejoblíbenějším výrobkem je klasický rohlík, ten je naprosto jedinečný - ale musí být na povrchu čistý, bez soli a máku. Také mám ráda koblihy plněné marmeládou. U chleba i pečiva preferuji klasiku, mé tělo ty cereálie nějak nepřijímá:-)“

Kterou značku máte raději?

Delta - 15
Fr. Odkolek - 20

kpz