Přeskočit navigaci

Top menu

Další výrobciVítejte na stránkách Delta

Výživová poradna

Léto s grilováním

Nastal nám čas letních prázdnin a s ním má většina z nás spojeno grilování. Pokud nechcete trávit příjemná letní podvečery zavřeni v kuchyni u plotny, vařte venku.

Pozor na pitný režim

Doplňování tekutin, pro které se vžil termín „pitný režim“, je způsob, jak pokrýt každodenní ztráty tekutin z našeho těla.

Co je zdravé, nemusí být drahé

Nedávno si moje kamarádka stěžovala, že by se velmi ráda stravovala i s celou rodinou zdravě, ale že si to nemůže z finančního hlediska dovolit, protože většina „zdravých“ potravin je mnohem dražší než běžné potraviny.

Delta aktuality

Certifikát pro další výrobky

Celkem třináct dalších výrobků z produkce United Bakeries ponese na obalech prestižní logo Český výrobek – Garantováno Potravinářskou komorou ČR.

Bronzový kornspitz roku 2014

Společnost United Bakeries zabodovala na tradiční soutěži Kornspitz roku 2014, když obsadila se svými výrobky bronzovou příčku.

Kváskový chléb Fr. Odkolek

Společnost United Bakeries uvádí na trh novinku, Kváskový chléb Fr. Odkolek. Oválný bochník o hmotnosti 800 g s jedlou etiketou s logem tradiční české značky, která vznikla už v roce 1850, je reakcí na požadavky spotřebitelů, kteří ctí tradici.

 

Delta ženy o mužích: “S vypečenými chlapy nepečeme.”

 

Delta rodina

Snídaně

snidaneSnídaně je grunt, říkávaly dříve babičky. A dnes? V hektické době ráno zhltneme za běhu cokoliv, co najdeme v ledničce či spíži, usrkneme horký čaj, pokud si na jeho uvaření najdeme čas, a letíme do práce. Mnozí nesnídají vůbec. Někteří si dají kafe a cigaretu. Zdravý životní styl? Rodinná pohoda u snídaně? Ani náhodou.

Celý článek


Řekli o chlebu

Václav Chaloupek

vch

Filmař, scénárista, režisér

Chléb a pečivo hrály v mém jídelníčku vždy zásadní roli. Měl jsem rád klasické rohlíky a miloval čerstvý chleba s máslem a medem. Poctivý český chléb je úžasná pochoutka, na Pálavě jsme vždy zažívali nezapomenutelné hody s chlebem namazaným sádlem se škvarky a posypaným cibulí. Naopak při natáčení v Africe jsem vždy trpěl, nabídka pečiva je tam bídná. Dnes hubnu a jím jen celozrnné rohlíky. Pečivo mají rádi i zvířecí herci z mých večerníčků. Když jsem šel s medvědy do lesa na procházku, vždy jsem na zádech měl batoh plný koblih jako svačinku. Divočáci milovali rohlíky, stejně jako pejsek Madla a další zvířátka. Výjimkou byla vydra, té chutnaly jen ryby.

Kterou značku máte raději?

Delta - 74
Fr. Odkolek - 73

kpz