Přeskočit navigaci

Top menu

Další výrobciVítejte na stránkách Delta

Výživová poradna

Léto s grilováním

Nastal nám čas letních prázdnin a s ním má většina z nás spojeno grilování. Pokud nechcete trávit příjemná letní podvečery zavřeni v kuchyni u plotny, vařte venku.

Pozor na pitný režim

Doplňování tekutin, pro které se vžil termín „pitný režim“, je způsob, jak pokrýt každodenní ztráty tekutin z našeho těla.

Co je zdravé, nemusí být drahé

Nedávno si moje kamarádka stěžovala, že by se velmi ráda stravovala i s celou rodinou zdravě, ale že si to nemůže z finančního hlediska dovolit, protože většina „zdravých“ potravin je mnohem dražší než běžné potraviny.

Delta aktuality

Regionální neznamená malý aneb pozor na mýty

Regionální potravina je mediálním hitem posledních let. V globálním měřítku nelze nic namítat: je pitomost dovážet potraviny, které umíme vypěstovat či vyrobit doma, z tisíců kilometrů vzdálených destinací.

Delta získala ocenění Czech Superbrands

PRAHA 10. 4. 2014 – Expertní skupina Brand Council udělila cenu Czech Superbrands Award 2014 produktové značce Delta společnosti United Bakeries, a.s.

Předpečené pečivo: Nejnovější trend

PRAHA - Od března obohatila nabídku pekárenských výrobků v obchodní síti nová řada předpečených výrobků Fr. Odkolek, určených pro koncového spotřebitele. Předpečené pečivo je ideální alternativou pro všechny, kdo chtějí mít čerstvý chléb a pečivo vždy okamžitě při ruce. Jde o nejnovější trend.

 

Delta ženy o mužích: “S vypečenými chlapy nepečeme.”

 

Delta rodina

Snídaně

snidaneSnídaně je grunt, říkávaly dříve babičky. A dnes? V hektické době ráno zhltneme za běhu cokoliv, co najdeme v ledničce či spíži, usrkneme horký čaj, pokud si na jeho uvaření najdeme čas, a letíme do práce. Mnozí nesnídají vůbec. Někteří si dají kafe a cigaretu. Zdravý životní styl? Rodinná pohoda u snídaně? Ani náhodou.

Celý článek


Řekli o chlebu

Josef Vojtek

vojtekZpěvák skupiny Kabát

„Ke zdravé výživě se stavím kladně, ale nepoužívám ji. Jestli preferuji tekutý chléb před klasickým? Já si myslím, že na každý chleba se těžce vydělává. A můj vztah k pečivu? Mám kladný vztah k panu Pečenému. Jsem Moravák, Čech i Slovák po předcích, proto miluju všechno, co je česko-moravsko--slovenské. Takže mám velice kladný vztah i k tradičním rohlíkům a chlebu.“

kpz