Přeskočit navigaci

Top menu

Další výrobciVítejte na stránkách Delta

chia

Delta aktuality

NOVINKA! Chia pečivo

Češi objevují chia semínka – a chia pečivo je nejnovějším trendem vyznavačů zdravé výživy. United Bakeries uvádějí na trh pod názvem Chia pět výrobků: chléb krájený, bagetu, uzel, spitz a veku.

Přejeme krásný rok 2016

Pekaři ze skupiny United Bakeries přejí všem lidem dobré vůle zdravý, chutný, čerstvý a voňavý rok 2016.

Lámankový chléb: 100%

Lámankový chléb Fr. Odkolek z produkce United Bakeries získal v celostátní oborové soutěži Chléb roku 2015 diplom Chléb bez hranic vynikající kvality. A téměř souběžně zvítězil v prestižním hodnocení dTestu.

 

Delta ženy o mužích: “S vypečenými chlapy nepečeme.”

 

Delta rodina

Snídaně

snidaneSnídaně je grunt, říkávaly dříve babičky. A dnes? V hektické době ráno zhltneme za běhu cokoliv, co najdeme v ledničce či spíži, usrkneme horký čaj, pokud si na jeho uvaření najdeme čas, a letíme do práce. Mnozí nesnídají vůbec. Někteří si dají kafe a cigaretu. Zdravý životní styl? Rodinná pohoda u snídaně? Ani náhodou.

Celý článek


Řekli o chlebu

Veronika Žilková

zilkovaHerečka

„Chléb a pečivo hrají v mém jídelníčku zásadní roli. Bez chleba nelze žít a bez vody nelze pít. Moderní pekárenské trendy nemusím, nejraději mám chléb Šumava, nejlépe se sádlem. Rohlíky a světlé pečivo ať si nechají jižní země. Můj recept na štíhlou linii? Důležité je mít velkou rodinu, dobře a chutně vařit a vždy připravit tolik jídla, aby na mě nezbylo.“

Kterou značku máte raději?

Delta - 116
Fr. Odkolek - 112

kpz