Přeskočit navigaci

Top menu

Další výrobciVítejte na stránkách Delta

Výživová poradna

Léto s grilováním

Nastal nám čas letních prázdnin a s ním má většina z nás spojeno grilování. Pokud nechcete trávit příjemná letní podvečery zavřeni v kuchyni u plotny, vařte venku.

Pozor na pitný režim

Doplňování tekutin, pro které se vžil termín „pitný režim“, je způsob, jak pokrýt každodenní ztráty tekutin z našeho těla.

Co je zdravé, nemusí být drahé

Nedávno si moje kamarádka stěžovala, že by se velmi ráda stravovala i s celou rodinou zdravě, ale že si to nemůže z finančního hlediska dovolit, protože většina „zdravých“ potravin je mnohem dražší než běžné potraviny.

Delta aktuality

Lámankový chléb: 100%

Lámankový chléb Fr. Odkolek z produkce United Bakeries získal v celostátní oborové soutěži Chléb roku 2015 diplom Chléb bez hranic vynikající kvality. A téměř souběžně zvítězil v prestižním hodnocení dTestu.

Nové záviny Fr. Odkolek

Nové záviny s mimořádně vysokým podílem náplní uvádí na trh United Bakeries pod značkou Fr. Odkolek.

Řada Delta Linia s fruktózou

Přemíra konzumace cukrů se stává závažným civilizačním problémem. Společnost United Bakeries přišla na trh s novinkou – řadou Delta Linia, která je příspěvkem k likvidaci negativního trendu.

 

Delta ženy o mužích: “S vypečenými chlapy nepečeme.”

 

Delta rodina

Snídaně

snidaneSnídaně je grunt, říkávaly dříve babičky. A dnes? V hektické době ráno zhltneme za běhu cokoliv, co najdeme v ledničce či spíži, usrkneme horký čaj, pokud si na jeho uvaření najdeme čas, a letíme do práce. Mnozí nesnídají vůbec. Někteří si dají kafe a cigaretu. Zdravý životní styl? Rodinná pohoda u snídaně? Ani náhodou.

Celý článek


Řekli o chlebu

Petr Bísek

bisekVydavatel Amerických listů

„Jsem z Prahy, ale přes 40 let žiji na Long Islandu u New Yorku. Pečivo v USA je problém, ale kolem nás žijí všechny různé národnosti, včetně Italů nebo Litevců, kteří pečou různé, nám blízké pečivo, i výborné rohlíky. Přesto se přiznávám, že kdykoliv přijedu na návštěvu do Čech, těším se na snídani s českým rohlíkem. A čím je ten rohlík jednodušší, tím lepší. Tak, jak je to ve filmu Vesnička má středisková. Dávám si chléb ráno k snídani, rohlík k obědu, prakticky každý den. Chléb a pečivo musí vonět a chutnat. Nemám vůbec zájem o ty různé „chleby“ a „pečiva“, které se prodávají ve velkoobchodech za pár centů. Jsou plné různých chemikálií, ty jsou z nich cítit, jen tak samotné se jíst nedají.“

Kterou značku máte raději?

Delta - 106
Fr. Odkolek - 104

kpz