Přeskočit navigaci

Top menu

Další výrobciVítejte na stránkách Delta

Výživová poradna

Léto s grilováním

Nastal nám čas letních prázdnin a s ním má většina z nás spojeno grilování. Pokud nechcete trávit příjemná letní podvečery zavřeni v kuchyni u plotny, vařte venku.

Pozor na pitný režim

Doplňování tekutin, pro které se vžil termín „pitný režim“, je způsob, jak pokrýt každodenní ztráty tekutin z našeho těla.

Co je zdravé, nemusí být drahé

Nedávno si moje kamarádka stěžovala, že by se velmi ráda stravovala i s celou rodinou zdravě, ale že si to nemůže z finančního hlediska dovolit, protože většina „zdravých“ potravin je mnohem dražší než běžné potraviny.

Delta aktuality

Nové záviny Fr. Odkolek

Nové záviny s mimořádně vysokým podílem náplní uvádí na trh United Bakeries pod značkou Fr. Odkolek.

Řada Delta Linia s fruktózou

Přemíra konzumace cukrů se stává závažným civilizačním problémem. Společnost United Bakeries přišla na trh s novinkou – řadou Delta Linia, která je příspěvkem k likvidaci negativního trendu.

Certifikát pro další výrobky

Celkem třináct dalších výrobků z produkce United Bakeries ponese na obalech prestižní logo Český výrobek – Garantováno Potravinářskou komorou ČR.

 

Delta ženy o mužích: “S vypečenými chlapy nepečeme.”

 

Delta rodina

Snídaně

snidaneSnídaně je grunt, říkávaly dříve babičky. A dnes? V hektické době ráno zhltneme za běhu cokoliv, co najdeme v ledničce či spíži, usrkneme horký čaj, pokud si na jeho uvaření najdeme čas, a letíme do práce. Mnozí nesnídají vůbec. Někteří si dají kafe a cigaretu. Zdravý životní styl? Rodinná pohoda u snídaně? Ani náhodou.

Celý článek


Řekli o chlebu

Pavel Landovský

landovskyHerec, dramatik

„Pečivo mnohdy ve světě nebylo součástí jídelníčku, ale hlavním chodem. Dávám přednost tmavému, křupavému pečivu, během emigrace ve Francii mi chyběl ´černej chleba´, byla to tam samá bílá veka. Vyhledávám, ale opravdu vyhledávám celozrnné pečivo. Neboť některé obchody se ještě nevzpamatovaly a nabízejí jen klasický český rohlík buď úplně bílej, nebo ´pšeničnej a barvenej´.“

Kterou značku máte raději?

Delta - 91
Fr. Odkolek - 94

kpz