Přeskočit navigaci

Top menu

Další výrobciVítejte na stránkách Delta

Výživová poradna

Léto s grilováním

Nastal nám čas letních prázdnin a s ním má většina z nás spojeno grilování. Pokud nechcete trávit příjemná letní podvečery zavřeni v kuchyni u plotny, vařte venku.

Pozor na pitný režim

Doplňování tekutin, pro které se vžil termín „pitný režim“, je způsob, jak pokrýt každodenní ztráty tekutin z našeho těla.

Co je zdravé, nemusí být drahé

Nedávno si moje kamarádka stěžovala, že by se velmi ráda stravovala i s celou rodinou zdravě, ale že si to nemůže z finančního hlediska dovolit, protože většina „zdravých“ potravin je mnohem dražší než běžné potraviny.

Delta aktuality

Bronzový kornspitz roku 2014

Společnost United Bakeries zabodovala na tradiční soutěži Kornspitz roku 2014, když obsadila se svými výrobky bronzovou příčku.

Kváskový chléb Fr. Odkolek

Společnost United Bakeries uvádí na trh novinku, Kváskový chléb Fr. Odkolek. Oválný bochník o hmotnosti 800 g s jedlou etiketou s logem tradiční české značky, která vznikla už v roce 1850, je reakcí na požadavky spotřebitelů, kteří ctí tradici.

Rohlík Odkolek: Návrat k tradici

Velký rohlík Odkolek o hmotnosti 60 gramů je další novinkou v nabídce pekárenské společnosti United Bakeries, která vychází z tradiční poctivé receptury.

 

Delta ženy o mužích: “S vypečenými chlapy nepečeme.”

 

Delta rodina

Snídaně

snidaneSnídaně je grunt, říkávaly dříve babičky. A dnes? V hektické době ráno zhltneme za běhu cokoliv, co najdeme v ledničce či spíži, usrkneme horký čaj, pokud si na jeho uvaření najdeme čas, a letíme do práce. Mnozí nesnídají vůbec. Někteří si dají kafe a cigaretu. Zdravý životní styl? Rodinná pohoda u snídaně? Ani náhodou.

Celý článek


Řekli o chlebu

Jiří Babica

babicaKuchař, televizní moderátor

 „I čerstvý chléb nebo pečivo třeba jenom s máslem je obrovská lahůdka. Důležité je kupovat radši méně a častěji než hodně do zásoby - a jíst pak gumáky. To jsem se naučil v Německu. Stejně tak důležité je dávat kupované pečivo do papírového sáčku, nikoli do igelitu. Já si z každého města, kde točíme naše pořady, vždy přivezu místní čerstvý kvalitní chléb. Člověk by neměl na chlebu šetřit. Miluji štoly a jiné sladké propletence a mám rád různé chutě. Když přijdu do pekařství, kde to voní a vše mají čerstvé, jsem nadšený. Nikdy mě neomrzí čerstvý chléb a křupavé rohlíky. Když vidím starý film nebo pohádku, kde si u stolu odkrojují z obrovského pecnu křupavého chleba, tak si říkám: Ten bych chtěl a rád bych si ho kupoval, i kdyby stál 200 Kč.“

Kterou značku máte raději?

Delta - 28
Fr. Odkolek - 31

kpz